Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 16 Oct
kl 18:00 - 20:00
Opptatt (Privat kalender)
  Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…
Sun 18 Oct
kl 18:00 - 20:00
Brann - Haugesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Påmeldingsfrist: 11. Oct 2020
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…
Sun 8 Nov
kl 19:00 - 21:00
Brann - Haugesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Påmeldingsfrist: 25. Oct 2020
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…
Sun 29 Nov
kl 18:00 - 20:00
Brann - Ålesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 27 Sep
kl 18:00 - 20:00
Brann - Haugesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Sun 13 Sep
kl 18:00 - 20:00
Brann - Haugesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Sun 9 Aug
kl 18:00 - 20:00
Brann - Mjøndalen Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Sun 26 Jul
kl 18:00 - 20:00
Brann - Odd Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Sat 11 Jul
kl 20:00 - 22:00
Brann - Vålerenga Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Wed 1 Jul
kl 19:00 - 21:00
Brann - Strømsgodset Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Sat 6 Jun
kl 20:00 - 22:00
Brann - Molde Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Sat 23 May
kl 18:00 - 20:00
Brann - Viking Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Sat 16 May
kl 18:00 - 20:00
Brann - Haugesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Tue 12 May
kl 19:30 - 22:00
Opptatt (Privat kalender)
$item.username  
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sun 3 May
kl 20:00 - 22:00
Brann - Haugesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Sat 25 Apr
kl 18:00 - 20:00
Brann - Haugesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Sat 25 Apr
kl 08:00 - 18:00
Opptatt (Privat kalender)
$item.username  
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sat 25 Apr
kl 08:00 - 17:00
Opptatt (Privat kalender)
$item.username  
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sat 18 Apr
kl 08:00 - 18:00
Opptatt (Privat kalender)
$item.username  
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Sat 18 Apr
kl 08:00 - 18:00
Opptatt (Privat kalender)
$item.username  
Tidspunktet er opptatt. Du kan ikke se detaljer…   Les mer  
Mon 13 Apr
kl 18:00 - 20:00
Brann - Haugesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Thu 9 Apr
kl 17:00 - 18:00
Erdal Kahoot!
Erdal Idrettslag   Dugnad  
Kahoot!Erdal Idrettslag forsøker…   Les mer  
Wed 8 Apr
kl 17:00 - 18:00
Påske Kahoot!
Erdal Idrettslag   Dugnad  
HVORDAN FUNGERER KAHOOT? …   Les mer  
Wed 8 Apr
kl 17:00 - 18:00
Erdal Kahoot!
Erdal Idrettslag   Dugnad  
HVORDAN FUNGERER KAHOOT? …   Les mer  
Wed 1 Apr
kl 18:00 - 21:00
Brann - Haugesund Oppstart utsatt ubestemt tid
Erdal Idrettslag   Fotball   Brann stadiön
Erdal IL har kjøpt inn 12 barn og 4 voksen…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline